Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP + Lynx

Opis produktu

Do kazdej rakiety z serii Graphene Touch Speed naciąg Head Lynx oraz usługa założenia naciagu gratis. W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie siły naciągnięcia rakiety. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP - 
stosunkowo cienka rama i nowa technologia Graphene Touch zapewniają uniwersalne połączenie znakomitego czucia piłki i kontroli uderzeń, z dość dobrą dynamiką, na co pozytywnie wpływa takze otwarty przeplot naciągu i optymalny rozkład masy dzięki użyciu Graphenu. Rakieta jest stabilna i łatwa w manewrowaniu, co zapewnia pełną kontrolę gry z każdego miejsca na korcie. 

Polecamy tą rakietę graczom średniozaawansowanym i zaawansowanym poszukującym optymalnego połączenia dynamiki oraz kontroli i czucia piłki.

Rakiety Head Speed sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP + Lynx

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP + Lynx

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP + Lynx


Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed MP - stosunkowo cienka rama i nowa technologia Graphene Touch zapewniają uniwersalne połączenie znakomitego czucia piłki i kontroli uderzeń, z dość dobrą dynamiką, na co pozytywnie wpływa takze otwarty przeplot naciągu i optymalny rozkład masy dzięki użyciu Graphenu. Rakieta jest stabilna i łatwa w manewrowaniu, co zapewnia pełną kontrolę gry z każdego miejsca na korcie.

Sugerowana cena: 999,00 zł

Cena Novasport: 849,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
22 / 22 / 22
Kolekcja:
Head Speed