Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE + Lynx

Opis produktu

Do kazdej rakiety z serii Graphene Touch Speed naciąg Head Lynx oraz usługa założenia naciagu gratis. W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie siły naciągnięcia rakiety. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE - najlżejsza rakieta w serii Speed - 
niska waga pozwala na łatwe manewrowanie i szybką reakcję - czucie piłki jest na dobrym poziomie - dzięki zbalansowanym parametrom ramy rakieta jest wystarczająco dynamiczna i stabilna - oferuje przy tym dobrą kontrolę uderzeń z każdego miejsca na korcie.

Polecamy ją graczom początkującym i średniozaawnsowanym, szczególne paniom oraz młodym ambitnym tenisistom poszukującym rakiety wspierającej rozwój i oferującej optymalne połączenie dynamikii kontroli uderzeń.

Rakiety Head Speed sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE + Lynx

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE + Lynx

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE + Lynx


Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed LITE - najlżejsza rakieta w serii Speed - niska waga pozwala na łatwe manewrowanie i szybką reakcję - czucie piłki jest na dobrym poziomie - dzięki zbalansowanym parametrom ramy rakieta jest wystarczająco dynamiczna i stabilna - oferuje przy tym dobrą kontrolę uderzeń z każdego miejsca na korcie.

Sugerowana cena: 749,00 zł

Cena Novasport: 639,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
265
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
340
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
25 / 25 / 25
Kolekcja:
Head Speed