Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior - Bazując na znakomitej serii Speed powstała rakieta Speed Jr. - doskonała kombinacja mocy i kontroli - specjalnie dla wszystkich młodych tenisistów, którzy chcą grać jak Novak Djokovic. Ten sam wygląd i te same nowoczesne technologie.
Dla młodych graczy do około 14 lat i 150 cm wzrostu. 

Rakiety Head Graphene Speed Jr sprzedawane są z pokrowcem i fabrycznym naciągiem.

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior
Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Speed Junior - 
Bazując na znakomitej serii Speed powstała rakieta Speed Jr. - doskonała kombinacja mocy i kontroli - specjalnie dla wszystkich młodych tenisistów, którzy chcą grać jak Novak Djokovic. Ten sam wygląd i te same nowoczesne technologie.
Dla młodych graczy do około 14 lat i 150 cm wzrostu. 

Sugerowana cena: 419,00 zł

Cena Novasport: 359,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
250
Długość (cale / mm):
26 / 660
Balans (mm):
320
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
24