Head Graphene PWR Speed

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head YouTek Graphene PWR Speed - lekka i łatwa w manewrowaniu, zapewnia bardzo dobre tłumienie wibracji i komfort. Sztywna, przedłużona rama i powiększona główka powodują, ze dynamika uderzeń jest bardzo duza, rotacja łatwa do osiągnięcia. Rakieta jest łatwa i przyjemna, wybacza sporo błędów.


Head PWR Speed polecamy graczom początkującym oraz średnio-zaawansowanym, którzy poszukują rakiety komfortowej, dynamicznej a przy tym tolerancyjnej i ułatwiającej grę. 


Rakiety Head Grahene PWR sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. Wykorzystanie tego ultranowoczesnego materiału w trzonie rakiety pozwoliło na redukcję wagi środkowej części rakiety. Masa została przesunięta z serca rakiety w miejsca gdzie jej zwiększenie przynosi pozytywne efekty – do rączki i czubka rakiety. Taka wyjątkowa konstrukcja zapewnia nieosiągalną do tej pory manewrowalność, a jednocześnie większą wagę zamachu. Innymi słowy – rakieta z Graphenem pozwala na bardzo łatwy zamach jednocześnie dając więcej mocy.
YouTek™ łączy najlepsze technologie by zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.
d3o™ należy do kategorii "sprytnych materiałów", materiałów futurystycznych o niezwyklej charakterystyce, które niesamowicie zmieniają swoje właściwości wskutek dynamicznego oddziaływania.  Przy szybkich uderzeniach (agresywna gra) sprytne molekuły łączą się w ciągu nanosekund ekstremalnie zwiększając sztywność rakiety dają maksymalną moc. Przy łagodnych uderzeniach (slice, drop) molekuły absorbują uderzenie dając miękkość uderzeniom dla lepszego czucia.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene PWR Speed

Rakieta tenisowa Head Graphene PWR Speed

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene PWR Speed

Rakieta tenisowa Head YouTek Graphene PWR Speed - lekka i łatwa w manewrowaniu, zapewnia bardzo dobre tłumienie wibracji i komfort. Sztywna, przedłużona rama i powiększona główka powodują, ze dynamika uderzeń jest bardzo duza, rotacja łatwa do osiągnięcia. Rakieta jest łatwa i przyjemna, wybacza sporo błędów.

Sugerowana cena: 749,00 zł

Cena Novasport: 639,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
115 / 742
Waga (g):
255
Długość (cale / mm):
27,3 / 695
Balans (mm):
345
Sztywność ramy (RA):
67
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
27,5 / 28 / 29