Rakieta tenisowa Head Graphene Prestige S

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head YouTek Graphene Prestige S - połączenie tradycyjnych zalet serii Prestige, czyli precyzji, kontroli uderzeń oraz stabilności i znakomitego czucia piłki z nieco obniżoną wagą i otwartym przeplotem strun, co pozwala na łatwiejsze operowanie rakietą oraz prostsze uzyskanie odpowiedniej dynamiki i rotacji zagrywanych piłek. 

Rakiety Head YouTek IG Prestige S polecamy tenisistom na średnim i wyższym poziomie poszukujacym rakiety oferującej dokonałe czucie piłki i jednocześnie nieco bardziej przystępnej niż tradycyjne modele Prestige.

Rakiety Head YouTek Prestige sprzedawane są bez pokrowca i naciągu.


W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. Wykorzystanie tego ultranowoczesnego materiału w trzonie rakiety pozwoliło na redukcję wagi środkowej części rakiety. Masa została przesunięta z serca rakiety w miejsca gdzie jej zwiększenie przynosi pozytywne efekty – do rączki i czubka rakiety. Taka wyjątkowa konstrukcja zapewnia nieosiągalną do tej pory manewrowalność, a jednocześnie większą wagę zamachu. Innymi słowy – rakieta z Graphenem pozwala na bardzo łatwy zamach jednocześnie dając więcej mocy.YouTek™ łączy najlepsze technologie by zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.
d3o™ należy do kategorii "sprytnych materiałów", materiałów futurystycznych o niezwyklej charakterystyce, które niesamowicie zmieniają swoje właściwości wskutek dynamicznego oddziaływania.  Przy szybkich uderzeniach (agresywna gra) sprytne molekuły łączą się w ciągu nanosekund ekstremalnie zwiększając sztywność rakiety dają maksymalną moc. Przy łagodnych uderzeniach (slice, drop) molekuły absorbują uderzenie dając miękkość uderzeniom dla lepszego czucia. 


 


 Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Prestige S

Rakieta tenisowa Head Graphene Prestige S

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Head Graphene Prestige S

Rakieta tenisowa Head YouTek Graphene Prestige S - połączenie tradycyjnych zalet serii Prestige, czyli precyzji, kontroli uderzeń oraz stabilności i znakomitego czucia piłki z nieco obniżoną wagą i otwartym przeplotem strun, co pozwala na łatwiejsze operowanie rakietą oraz prostsze uzyskanie odpowiedniej dynamiki i rotacji zagrywanych piłek. 

Sugerowana cena: 859,00 zł

Cena Novasport: 599,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
61
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
22