Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S - jest lekka i łatwa w manewrowaniu, zapewnia sporo dynamiki, pewności i komfortu. Pozwala na mocne, rotowane i precyzyjne piłki i efektywną grę w każdej strefie kortu.  

Polecamy tą rakietę graczom początkującym i średniozaawansowanym, którzy poszukują przystępnej ramy pozwalającej na szybką i dynamiczną grę.  

Rakiety Head Grahene Instinct sprzedawane są bez pokrowca fabrycznie założonym naciągiem.

 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S
Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct S 
- jest lekka i łatwa w manewrowaniu, zapewnia sporo dynamiki, pewności i komfortu. Pozwala na mocne, rotowane i precyzyjne piłki i efektywną grę w każdej strefie kortu. 

Sugerowana cena: 699,00 zł

Cena Novasport: 579,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23