Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP - sztywna rama z doskonałym, dzięki użyciu Graphenu, rozkładem masy jest stabilna i bardzo dynamiczna, zapewnia sporo rotacji, doskonale więc sprawdza się w szybkiej, ofensywnej grze z głębii kortu, agresywnych returnach i precyzyjnych atakach.   

Polecamy tą rakietę graczom średniozaawansowanym i zaawansowanym lubiącym szybką agresywną grę, dynamiczne, rotowane uderzenia z końcowej linii. 

Rakiety Head Grahene Instinct sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem..

 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

100% zadowolenia!!!
by Beata on August 13, 2030
Po pierwszym treningu byłam nią nieco zawiedziona :-) Do tej pory grałam rakietą Head Youtek IG Speed Elite o wadze 285 g i balansie 330. Moja nowa rakieta Head Graphene Instinct MP wymaga ode mnie dużo więcej dyscypliny i bezwzględnego trafiania środkiem w piłkę :-) przez co moje treningi są teraz bardziej wymagające. Jest to rakieta, którą należy wyczuć. Dla kogoś kto gra bez rotacji zdecydowanie nie polecam. Ode mnie wymaga się mocno rotowanej piłki i mocnych uderzeń. Do tego typu zagrań ta rakieta jest bardzo dobra. Nie czuje się ciężaru rakiety, a siła jaką wkłada się w uderzenie musi być zmniejszona. Na początku piłki lądowały na autach. Było to również związane z tym, że musiały być mocniej rotowane, czego nie wymagała ode mnie poprzednia rakieta :-) Cena jaka jest wszyscy widzą, ale za jakość trzeba płacić :-) Jestem bardzo zadowolona zarówno z rakiety, jak i z kolejnych zakupów w tym sklepie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Szybki i rzeczowy kontakt. Niejednokrotnie otrzymałam przydatny gratis :-) Polecam z ogromną przyjemnością.

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP
Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct MP
 - sztywna rama z doskonałym, dzięki użyciu Graphenu, rozkładem masy jest stabilna i bardzo dynamiczna, zapewnia sporo rotacji, doskonale więc sprawdza się w szybkiej, ofensywnej grze z głębii kortu, agresywnych returnach i precyzyjnych atakach.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 669,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
70
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Head Instinct