Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite - lekka rakieta, łatwa w manewrowaniu, pozwala bez wysiłku przygotować się do uderzenia. Powiększona główka wspomaga dynamikę, z łatwością można grać szybkie, mocno rotowane piłki. Rakieta wybacza sporo błędów, jest komfortowa i przyjemna.

Head Instinct Lite - propozycja dla graczy początkujących, poszukujących lekkiej, tolerancyjnej rakiety o duzej dynamice.

Rakiety Head Grahene Instinct sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.

 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite
Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Instinct Lite
 - lekka rakieta, łatwa w manewrowaniu, pozwala bez wysiłku przygotować się do uderzenia. Powiększona główka wspomaga dynamikę, z łatwością można grać szybkie, mocno rotowane piłki. Rakieta wybacza sporo błędów, jest komfortowa i przyjemna.

Sugerowana cena: 679,00 zł

Cena Novasport: 569,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
107 / 690
Waga (g):
270
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
340
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23