Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S - to bardzo dynamiczna rama, umożliwiająca grę z dużą rotacją. Nieco niższa waga pozwala z łatwością manewrować rakietą i ułatwia przygotowanie uderzenia. Nowa konstrukcja ramy zapewnia odpowiednią pewność i stabilność podczas mocnych uderzeń.

Seria Head Graphene Touch Extreme to zupełnie nowe, od początku zaprojektowane ramy, o zupenie nowej geometrii.

Nowe przelotki Funnel Grommet – gromet o lejkowatym kształcie – zapewnia większą ruchomość strun naciągu we wszystkich kierunkach, co przekłada się na maksymalną moc i rotację

Head Graphene Extreme S - polecamy  graczom średniozaawansowanym lubiącym topspinową grę z głębii kortu.

Rakiety Head Graphene Extreme sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem. 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme S - to bardzo dynamiczna rama, umożliwiająca grę z dużą rotacją. Nieco niższa waga pozwala z łatwością manewrować rakietą i ułatwia przygotowanie uderzenia. Nowa konstrukcja ramy zapewnia odpowiednią pewność i stabilność podczas mocnych uderzeń.

 

Sugerowana cena: 700,00 zł

Cena Novasport: 599,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
280
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
335
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 21