Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP - rakieta pozwalająca na mocną rotację i  w pełni  kontrolowane głębokie piłki z końcowej linii. Solidna ramao nowej geometrii, wykonana w technologii Graphene Touch , dzięki której poprawiono rozłożenie masy daje dużą stabilność i pewność uderzeń, zapewnia sporą dynamikę oraz satysfakcjonujący poziom kontroli.   

Seria Head Graphene Touch Extreme to zupełnie nowe od początku zaprojektowane ramy, o zupenie nowej geometrii.

Nowe przelotki Funnel Grommet – gromet o lejkowatym kształcie – zapewnia większą ruchomość strun naciągu we wszystkich kierunkach, co przekłada się na maksymalną moc i rotację

Head Graphene Extreme MP - polecamy  graczom średniozaawansowanym i zaawansowanym lubiącym topspinową grę z głębii kortu.

Rakiety Head Graphene Extreme sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem. 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme MP - rakieta pozwalająca na mocną rotację i  w pełni  kontrolowane głębokie piłki z końcowej linii. Solidna ramao nowej geometrii, wykonana w technologii Graphene Touch , dzięki której poprawiono rozłożenie masy daje dużą stabilność i pewność uderzeń, zapewnia sporą dynamikę oraz satysfakcjonujący poziom kontroli.   

Sugerowana cena: 750,00 zł

Cena Novasport: 639,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 21