Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite - łatwa w manewrowaniu, lekka rakieta o sporej dynamice zapewnia przyjemne czucie, komfort i tolerancję na błędy. Duża dynamika i rotacja uderzeń sprawiają, że rakieta doskonale sprawdza się w topspinowej grze z końca kortu. 

Seria Head Graphene Touch Extreme
to zupełnie nowe od początku zaprojektowane ramy, o zupenie nowej geometrii.

Nowe przelotki Funnel Grommet – gromet o lejkowatym kształcie – zapewnia większą ruchomość strun naciągu we wszystkich kierunkach, co przekłada się na maksymalną moc i rotację

Head Graphene Touch Extreme Lite polecamy graczom początkującym, zwłaszcza Paniom poszukującym lekkiej i dynamicznej rakiety.

Rakiety Head Extreme sprzedawane są z fabrycznie założonym naciągiem, bez pokrowca.
 


 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Dzięki jego zastosowaniu HEAD stworzył rakietę o całkowicie unikalnych właściwościach. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

Graphene Touch - Less Shock More WOW - Kolejne rozwinięcie technologii Head Graphene - Materiał, który redukuje zbędne wibracje, który zapewnia niespotykane czucie rakiety i pozwala na pełną kontrolę mocy.
 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene Touch Extreme Lite  - łatwa w manewrowaniu, lekka rakieta o sporej dynamice zapewnia przyjemne czucie komfort i pewną tolerancję na błędy. Duża dynamika i rotacja uderzeń sprawiają, że rakieta doskonale sprawdza się w topspinowej grze z końca kortu. 

Sugerowana cena: 639,00 zł

Cena Novasport: 539,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
265
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
345
Sztywność ramy (RA):
61
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 21