Rakieta tenisowa Dunlop Force 600

Opis produktu

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - sztywna rama o lekko powiększonej główce i otwarty przeplot naciągu zapewniają doskonałą dynamikę i rotację - na końcowej linii rakieta pozwoli na mocne, penetrujące uderzenia z dużą rotacją. Przy siatce docenimy dobrą manewrowalność i spore pole odbicia.

Rakiety Dunlop Force 600 polecamy graczom średnio zaawansowanym i zaawansowanym poszukującym dynamicznej i łatwej w manewrowaniu ramy.

Rakiety Dunlop Force dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta. 

Rakiety z serii Dunlop Force zostały zaprojektowane tak aby całą energię generowaną przez gracza przekazać uderzanej piłce. Innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystane przy konstrukcji rakiet Force zapewnia perfekcyjną aerodynamikę, znakomite czucie i ponadprzeciętną moc uderzeń. Hyperfibre - Technologia, która wykorzystuje włókna balistyczne. Materiał o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wysokiej sprężystości. Włókna umieszczone zostały w newralgicznych miejscach na główce rakiety na godzinie 2 oraz 10 oraz w trzonku rakiety. Dzięki nim rakieta jest sztywniejsza. Przekłada się to na generowanie większej kontroli i mocy uderzenia. Poprawia balans i manewowalność rakiety.


Aeroprofile
 - Nowy kształt ramy na główce rakiety o perfekcyjnej aerodynamice, zapewnia najwyższą prędkość główki i maksimum energii przekazywanej piłceAeroskin
 - Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 35%Flight Geometry
 - Nowo zaprojektowane, widełki rakiety rakiety o przekroju pięciokąta i wysokiej sztywności oraz perfekcyjnej aerodynamice pozytywnie wpływają na prędkość zamachu i moc uderzeń. 
HyperFlare 
- Nowa konstrukcja stopki uchwytu - większy o 30% rozmiar bez podniesienia wagi i doskonała ergonomia poprawiają stabilność i czucie rakiety w dłoni.GlidePolymer - Unikalny polimer zawiera mikroskopijne kuleczki MOS2, które zmniejszają tarcie. Zwiększa to wytrzymałość przelotek o 40% i redukuje tarcie naciągu o 27% zapewniając tym samym swobodniejszy ruch naciągu dla zwiększonej mocy i rotacji.


ParallelStrung - Rozwiązanie to zwiększa pole optymalnego trafienia tzw. sweet spot, dostarcza większą moc, lepszą rotację oraz wybacza błędy nieczystych zagrań.  

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600

Rakieta tenisowa Dunlop Force 600 - sztywna rama o lekko powiększonej główce i otwarty przeplot naciągu zapewniają doskonałą dynamikę i rotację - na końcowej linii rakieta pozwoli na mocne, penetrujące uderzenia z dużą rotacją. Przy siatce docenimy dobrą manewrowalność i spore pole odbicia.

Sugerowana cena: 699,00 zł

Cena Novasport: 579,00 zł

  • Kup 2 po 539,00 zł za każdy i zaoszczędź 7%
More
Less
Producent:
DUNLOP
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
105 / 677
Waga (g):
280
Długość (cale / mm):
27,25 / 692
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
70
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
26 / 26 / 24