Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour

Opis produktu

Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour - stabilna i pewna rakieta oferująca optymalne połączenie kontroli nad piłką i dynamiki zagrań. W porównaniu do poprzednich generacji 300-tek dunlopa rama jest sztywniejsza, generuje więcej mocy i rotacji - elementów niezbędnych w nowoczesnym tenisie. 

Rakiety Dunlop Force 300 Tour polecamy zaawansowanym graczom klubowym.

Rakiety Dunlop Force dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta. 

Rakiety z serii Dunlop Force zostały zaprojektowane tak aby całą energię generowaną przez gracza przekazać uderzanej piłce. Innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystane przy konstrukcji rakiet Force zapewnia perfekcyjną aerodynamikę, znakomite czucie i ponadprzeciętną moc uderzeń. Hyperfibre - Technologia, która wykorzystuje włókna balistyczne. Materiał o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i wysokiej sprężystości. Włókna umieszczone zostały w newralgicznych miejscach na główce rakiety na godzinie 2 oraz 10 oraz w trzonku rakiety. Dzięki nim rakieta jest sztywniejsza. Przekłada się to na generowanie większej kontroli i mocy uderzenia. Poprawia balans i manewowalność rakiety.


Aeroprofile
 - Nowy kształt ramy na główce rakiety o perfekcyjnej aerodynamice, zapewnia najwyższą prędkość główki i maksimum energii przekazywanej piłceAeroskin
 - Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 35%Flight Geometry
 - Nowo zaprojektowane, widełki rakiety rakiety o przekroju pięciokąta i wysokiej sztywności oraz perfekcyjnej aerodynamice pozytywnie wpływają na prędkość zamachu i moc uderzeń. 
HyperFlare 
- Nowa konstrukcja stopki uchwytu - większy o 30% rozmiar bez podniesienia wagi i doskonała ergonomia poprawiają stabilność i czucie rakiety w dłoni.GlidePolymer - Unikalny polimer zawiera mikroskopijne kuleczki MOS2, które zmniejszają tarcie. Zwiększa to wytrzymałość przelotek o 40% i redukuje tarcie naciągu o 27% zapewniając tym samym swobodniejszy ruch naciągu dla zwiększonej mocy i rotacji.


ParallelStrung - Rozwiązanie to zwiększa pole optymalnego trafienia tzw. sweet spot, dostarcza większą moc, lepszą rotację oraz wybacza błędy nieczystych zagrań.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour

Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour

Rakieta tenisowa Dunlop Force 300 Tour - stabilna i pewna rakieta oferująca optymalne połączenie kontroli nad piłką i dynamiki zagrań. W porównaniu do poprzednich generacji 300-tek dunlopa rama jest sztywniejsza, generuje więcej mocy i rotacji - elementów niezbędnych w nowoczesnym tenisie. 

Sugerowana cena: 719,00 zł

Cena Novasport: 599,00 zł

  • Kup 2 po 549,00 zł za każdy i zaoszczędź 9%
More
Less
Producent:
DUNLOP
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
69
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
22 / 24 / 22