Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - wyprzedaż!

Opis produktu

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - to model oferujący graczom dużo stabilności i pewności - rakieta bardzo przewidywalna, która generuje sporo mocy i rotacji oraz odpowiedni poziom kontroli, pozwalający skutecznie prowadzić grę. 

Rakiety Dunlop Force 100 Tour - polecamy graczom zaawansowanym z dłuższym zamachem, którzy preferują grę z końcowej linii i poszukują pewnej i dynamicznej rakiety.

Rakiety Dunlop Force dostarczane są z pełnym pokrowcem, wibrastopem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta. 

Rakiety z serii Dunlop Force zostały zaprojektowane tak aby całą energię generowaną przez gracza przekazać uderzanej piłce. Innowacyjne rozwiązania i technologie wykorzystane przy konstrukcji rakiet Force zapewnia perfekcyjną aerodynamikę, znakomite czucie i ponadprzeciętną moc uderzeń. 


Aeroprofile - Nowy kształt ramy na główce rakiety o perfekcyjnej aerodynamice, zapewnia najwyższą prędkość główki i maksimum energii przekazywanej piłce


Aeroskin - Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 35%


Flight Geometry - Nowo zaprojektowane, widełki rakiety rakiety o przekroju pięciokąta i wysokiej sztywności oraz perfekcyjnej aerodynamice pozytywnie wpływają na prędkość zamachu i moc uderzeń. 


Rączka IsisX - Rewolucyjna konstrukcja rączki, która pochłania niepożądane wibracje poprawiając komfort gry i czucie piłki - Rączka rakiety wykonana jest z grafitu, bazuje na podwójnym rdzeniu z włókna szklanego osłoniętym polimerowymi tłumikami. Całość dopełniona jest wysokiej jakości wypełnieniem poliuretanowym i poliwęglanową obudową.   


IsisX 35% - Podczas uderzenia system ISIS-X poprzez zastosowane materiały i rozwiązania konstrukcyjne filtruje wstrząsy i wibracje.
 W porównaniu ze standardowym poliuretanowym wypełnieniem, system ISIS-X filtruje o 35 % więcej wstrząsów dostarczając graczowi większe czucie piłki.


HyperFlare - Nowa konstrukcja stopki uchwytu - większy o 30% rozmiar bez podniesienia wagi i doskonała ergonomia poprawiają stabilność i czucie rakiety w dłoni.


Aeroboost - Technologia wykonania przelotek, która poprawia aerodynamikę rakiety oraz efektywność pracy naciągu - wydłuża czas kontaktu piłki i naciągu oraz kumuluje i oddaje energię podczas uderzenia - efekt: poprawiona rotacja i prędkość piłki


GlidePolymer - Unikalny polimer zawiera mikroskopijne kuleczki MOS2, które zmniejszają tarcie. Zwiększa to wytrzymałość przelotek o 40% i redukuje tarcie naciągu o 27% zapewniając tym samym swobodniejszy ruch naciągu dla zwiększonej mocy i rotacji.


ParallelStrung - Rozwiązanie to zwiększa pole optymalnego trafienia tzw. sweet spot, dostarcza większą moc, lepszą rotację oraz wybacza błędy nieczystych zagrań.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Dunlop Force 100 Tour - to model oferujący graczom dużo stabilności i pewności - rakieta bardzo przewidywalna, która generuje sporo mocy i rotacji oraz odpowiedni poziom kontroli, pozwalający skutecznie prowadzić grę. 

Sugerowana cena: 679,00 zł

Cena Novasport: 399,00 zł

More
Less
Producent:
DUNLOP
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
69
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 24