Rakieta tenisowa Yonex EZONE DR Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Yonex EZONE DR Lite - lekka i łatwa w manewrowaniu rama - oferuje dużą dynamikę i łatwy dostęp do rotacji dzięki otwartemu przeplotowi naciągu, wręcz zaprasza do gry topspinowej. Rakieta jest komfortowa i tolerancyjna, wybacza niecentryczne trafienia.Rakiety z nowej serii Yonex Ezone DR - to najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna konstrukcja ramy zapewniająca maksymalne pole odbicia, dynamikę i komfort gry. 


Rakiety Yonex Yonex EZONE DR Lite polcamy juniorom przechodzącym na ramy pełnej długości i graczom poszukującym nieco niższej wagi i dynamiki uderzeń.


Dostarczana z pełnym pokrowcem i tłumikiem w komplecie.
Rakiety Yonex EZONE DR produkowane są w Japonii.


 
Nanometric DR - 
specjalna, bardzo wytrzymała kompozycja grafitu i carbonu o wysokiej elastyczności. Podczas uderzenia rama odkształca się a dzięki Nanometric DR "powraca" szybciej i z większą energią - efektem są szybsze, bardziej dynamiczne uderzenia. 


Maksymalny SweetSpot - New Isometric - Yonex wzbogaca swoją technologię Isometric (Isometryczny, lekko spłaszczony kształt główki) o nowy, poprawiony system przelotek zainstalowany w ramie na zmiennej głębokości. Technologia ta zwiększa efektywne pole odbicia piłki. 


Maksymalny SweetSpot - Off Center Hits - Yonex ma świadomość, że gracze często uderzają piłkę niecentrycznie, najczęsciej nieco powyżej środka główki rakiety. Konstrukcja nowego EZone Ai powoduje iż gracze uszyskują maksymalną dynamikę uderzeń nawet podczas nie-centrycznego uderzenia piłki.


Redukcja Wibracji - System Dual Shut zapewnia maksymalny komfort i kontrolę podczas każdego uderzenia. Specjalnie skonstruowane przelotki Shockless Grommet w dolnej części ramy redukują wibracje podczas uderzenia a Quake Shut Gel, substancja użyta w konstrukcji rączki rakiety zapewnia doskonały komfort. Wynik to 50% redukcja wibracji w porówniu do standardowych modeli.  


 
Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Yonex EZONE DR Lite

Rakieta tenisowa Yonex EZONE DR Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Yonex EZONE DR Lite

Rakieta tenisowa Yonex EZONE Xi Lite - lekka i łatwa w manewrowaniu rama - oferuje dużą dynamikę i łatwy dostęp do rotacji dzięki otwartemu przeplotowi naciągu, wręcz zaprasza do gry topspinowej. Rakieta jest komfortowa i tolerancyjna, wybacza niecentryczne trafienia.

Sugerowana cena: 749,00 zł

Cena Novasport: 569,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
270
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
65
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 22
Kolekcja:
Yonex EZone