Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue (305g)

Opis produktu

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue nieco cięższa rama zapewnia dużą dynamikę uderzeń, jest stabilna i pewna. Łatwo nadać piłce rotację, kontrola jest na dobrym poziomie. Rakieta dość uniwersalna pozwala na pewną grę przy siatce i agresywną z głębi kortu.

Rakiety z nowej serii Yonex Ezone - to najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna konstrukcja ramy zapewniająca maksymalne pole odbicia, dynamikę i komfort gry. 

Rakiety Yonex Yonex EZONE 98 polecamy graczom zaawansowanym poszukującym rakiety nieco cięższej dla dodatkowej stabilności i mocy.

Dostarczana z pełnym pokrowcem, bez naciągu - naciąg Yonex Poly Tour Pro + naciągnięcie w prezencie od Novasport. 
Rakiety Yonex EZONE produkowane są w Japonii.


HYPER-MG 
specjalna, bardzo wytrzymała kompozycja grafitu i carbonu o wysokiej elastyczności. Podczas uderzenia rama odkształca się a dzięki  "powraca" szybciej i z większą energią - efektem są szybsze, bardziej dynamiczne uderzenia. 


Maksymalny SweetSpot - Isometric - Konstrukcja nowego EZone powoduje iż gracze uszyskują maksymalną dynamikę uderzeń nawet podczas nie-centrycznego uderzenia piłki.


Redukcja Wibracji - System Dual Shut
zapewnia maksymalny komfort i kontrolę podczas każdego uderzenia. Specjalnie skonstruowane przelotki Shockless Grommet w dolnej części ramy redukują wibracje podczas uderzenia a Quake Shut Gel, substancja użyta w konstrukcji rączki rakiety zapewnia doskonały komfort. Wynik to 50% redukcja wibracji w porówniu do standardowych modeli.  Micro Offset Layout -
nowa konstrukcja przelotek - prostopadle ułożone struny dla dodatkowej mocy uderzeń, wydłużony kontakt naciągu i przelotek - lepsza tłumienie drgań

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue (305g)

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue (305g)

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue (305g)

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 98 Blue nieco cięższa rama zapewnia dużą dynamikę uderzeń, jest stabilna i pewna. Łatwo nadać piłce rotację, kontrola jest na dobrym poziomie. Rakieta dość uniwersalna pozwala na pewną grę przy siatce i agresywną z głębi kortu.

Sugerowana cena: 829,00 zł

Cena Novasport: 699,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
315
Sztywność ramy (RA):
63
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 24 / 19
Kolekcja:
Yonex EZone