Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g)

Opis produktu

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g) - bardzo dynamiczna rama pozwalająca na pewne, mocne uderzenia z dużą rotacją. Rakieta jest stabilna i dość komfortowa. SweetSpot jest powiększony dzięki specjalnej konstrukcji ramy co podnosi efektywność gry i zapewnia odpowiednią dynamikę nawet niecentrycznie trafionym piłkom.

Rakiety z nowej serii Yonex Ezone - to najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesna konstrukcja ramy zapewniająca maksymalne pole odbicia, dynamikę i komfort gry. 

Rakiety Yonex Yonex EZONE 100  polecamy graczom zaawansowanym i na średnim poziomie lubiących agresywną, topspinową grę z głębii kortu. 

Dostarczana z pełnym pokrowcem, bez naciągu - naciąg Yonex Poly Tour Pro + naciągnięcie w prezencie od Novasport. 
Rakiety Yonex EZONE produkowane są w Japonii.


HYPER-MG 
specjalna, bardzo wytrzymała kompozycja grafitu i carbonu o wysokiej elastyczności. Podczas uderzenia rama odkształca się a dzięki  "powraca" szybciej i z większą energią - efektem są szybsze, bardziej dynamiczne uderzenia. 


Maksymalny SweetSpot - Isometric - Konstrukcja nowego EZone powoduje iż gracze uszyskują maksymalną dynamikę uderzeń nawet podczas nie-centrycznego uderzenia piłki.


Redukcja Wibracji - System Dual Shut 
zapewnia maksymalny komfort i kontrolę podczas każdego uderzenia. Specjalnie skonstruowane przelotki Shockless Grommet w dolnej części ramy redukują wibracje podczas uderzenia a Quake Shut Gel, substancja użyta w konstrukcji rączki rakiety zapewnia doskonały komfort. Wynik to 50% redukcja wibracji w porówniu do standardowych modeli.  Micro Offset Layout - 
nowa konstrukcja przelotek - prostopadle ułożone struny dla dodatkowej mocy uderzeń, wydłużony kontakt naciągu i przelotek - lepsza tłumienie drgań

 

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g)

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g)

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g)

Rakieta tenisowa Yonex EZONE 100 Blue (300g) - bardzo dynamiczna rama pozwalająca na pewne, mocne uderzenia z dużą rotacją. Rakieta jest stabilna i dość komfortowa. SweetSpot jest powiększony dzięki specjalnej konstrukcji ramy co podnosi efektywność gry i zapewnia odpowiednią dynamikę nawet niecentrycznie trafionym piłkom.

Sugerowana cena: 829,00 zł

Cena Novasport: 699,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
68
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
24 / 26 / 22
Kolekcja:
Yonex EZone