Rakieta tenisowa Dunlop CX200

Opis produktu

Rakieta tenisowa Dunlop CX200 - odświeżona seria 200 - tradycyjnie pełne i doskonałe czucie piłki. Nieco niższa waga powoduje, że ten model jest skierowany do szerszego grona graczy niż model Tour. Rakieta oferuje bardzo dobre połączenie kontroli i dynamiki uderzeń.

Rakiety Dunlop CX200 polecamy graczom zaawansowanym, którzy poszukują pełnego, klasycznego czucia piłki i optymalnego połączenia kontroli i dynamiki uderzenia. 

Rakiety Dunlop CX Series dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciągu 

Technology - Powered by SRIXON

 
Sonic Core - pianka Infinergy® opracowana przez BASF, pierwszy na świecie E-TPU, ma znacznie lepsze właściwości odbicia od innych materiałów, takich jak EPP, EVA i EPE. Testy odbicia materiału pokazują 46% wzrost siły odbicia w stosunku do oryginalnego materiału Sonic Core. Gdy pianka Infinergy® jest połączona z ramą CX, uzyskuje się większą prędkość piłki w momencie uderzenia
Sonic Core Infinergy® znajduje się w dwóch kluczowych obszarach rakiety tj na godzinie 2 i 10, tłumiąc wstrząsy powstałe w momencie uderzenia i redukując drgania ramy nawet o 37% lepiej, co zapewnia bardziej komfortowe uderzenia i redukuje ryzyko kontuzji.


Power Grid - lepsza kontrola, więcej rotacji i mocy - kostrukcja rozkłada energię równomiernie na całej powierzchni naciągu - pole efektywnego odbicia zwiększa się o 30%

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Dunlop CX200

Rakieta tenisowa Dunlop CX200

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Dunlop CX200

Rakieta tenisowa Dunlop CX200 - odświeżona seria 200 - tradycyjnie pełne i doskonałe czucie piłki. Nieco niższa waga powoduje, że ten model jest skierowany do szerszego grona graczy niż model Tour. Rakieta oferuje bardzo dobre połączenie kontroli i dynamiki uderzeń.

Sugerowana cena: 949,00 zł

Cena Novasport: 779,00 zł

  • Kup 2 po 659,00 zł za każdy i zaoszczędź 16%
More
Less
Producent:
DUNLOP
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
315
Sztywność ramy (RA):
65
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
21,5