Piłki tenisowe Dunlop Fort Elite karton 18 puszek x 4 szt

Opis produktu

Nowe piłki tenisowe Dunlop Fort Elite zostały zaprojektowane na wszystkie nawierzchnie kortu. Nową technologię zastosowano w rdzeniu oraz filcu dając w rezultacie piłkę o najwyższych parametrach..

Klasyczny rdzeń piłki Dunlop Fort został zmodyfikowany, ulepszony poprzez zastosowanie najnowszej technologii HD (High Durability), która podnosi wytrzymałość piłki oraz utrzymuje jej właściwości na stałym poziomie przez
długi czas pozwalając, graczom uzyskać kompletną pewność gry.
Nowy filc HD został stworzony specjalnie dla piłek Fort Elite, który jest utkany z najwyższej jakości tkaniny. Dodatkowo zastosowano specjalny rodzaj farby,który znacznie poprawia widoczność piłki.
Technologia HD2 jest integracją technologii rdzenia “High Durability” oraz technologii filcu „High Definition” , które tworzą piłkę w pełni doskonaloną technologicznie dla najbardziej wymagających graczy.

Klasa Premium.
Zatwierdzone przez ITF
Opakowanie: karton 18 puszek x 4 sztuki.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Piłki tenisowe Dunlop Fort Elite karton 18 puszek x 4 szt

Piłki tenisowe Dunlop Fort Elite karton 18 puszek x 4 szt

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Piłki tenisowe Dunlop Fort Elite karton 18 puszek x 4 szt

Nowe piłki tenisowe Dunlop Fort Elite zostały zaprojektowane na wszystkie nawierzchnie kortu. Nową technologię zastosowano w rdzeniu oraz filcu dając w rezultacie piłkę o wysokich właściwościach.

Sugerowana cena: 702,00 zł

Cena Novasport: 559,00 zł

More
Less