Rakieta tenisowa Babolat Drive 105

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Drive 105 - lekka i łatwa w manewrowaniu rakieta. Wysokiej klasy rama w połączeniu z systemem Cortex dają sporo komfortu. Rakietą gra się przyjemnie, dzięki wysokiej sztywności i powiększonej główce jest tolerancyjna i wybacza sporo błędów. Dynamiczne uderzenia z dużą rotacją są łatwe do osiągnięcia nawet przy nieco którkszym zamachu. 

Rakiety Babolat Drive 105 - polecamy graczom początkującym lub rekreacyjnym poszukującym lekkiej, dynamicznej i tolerancyjnej rakiety.  

Rakiety Babolat Drive 105 dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem Babolat Excel.Pierwsza technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się o 25%, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i czucie uderzeń.Dzięki zupełnie nowej konstrukcji System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - czyli podnoszenia komfortu, bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.Aby podnieść odporność ramy na zginanie i skręcanie Babolat zaprojektował ramę eliptyczną o 20% sztywniejszą od ram tradycyjnych - efekt: ramy serii Drive-Z generują jeszcze więcej mocy. 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Drive 105

Rakieta tenisowa Babolat Drive 105

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Drive 105

Rakieta tenisowa Babolat Drive 105 - lekka i łatwa w manewrowaniu rakieta. Wysokiej klasy rama w połączeniu z systemem Cortex dają sporo komfortu. Rakietą gra się przyjemnie, dzięki wysokiej sztywności i powiększonej główce jest tolerancyjna i wybacza sporo błędów. Dynamiczne uderzenia z dużą rotacją są łatwe do osiągnięcia nawet przy nieco którkszym zamachu. 

Sugerowana cena: 599,00 zł

Cena Novasport: 449,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
105 / 677
Waga (g):
265
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
345
Sztywność ramy (RA):
71
Układ Strun:
16x19