Rakieta tenisowa Wilson Burn 100S

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Burn 100S - moc i rotacja - podczas uderzenia odczuwalna waga rakiety jest dość wysoka co pozytywnie wpływa na pewność i stabilność rakiety. Sztywna rama daje sporo dynamiki i w połączeniu z układem strun 18x16 dużą rotację zagrywanych piłek.

Rakiety Wilson Burn 100S polecamy graczom o pełnym zamachu którzy lubią agresywną topspinową grę z końcowej linii..


Rakiety Wilson Burn dostarczane są z naciągiem, bez pokrowca.Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.High Performance Carbon Fibers - wysokiej jakości włókna carbonowe, które dodają ramie sztywności aby zapewnić potężną moc uderzeńParallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia X2 Shaft - nieco przedłużona rączka dla perfekcyjnej kontroli przy oburęcznym backhandzie 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Burn 100S

Rakieta tenisowa Wilson Burn 100S

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Wilson Burn 100SRakieta tenisowa Wilson Burn 100S - moc i rotacja - podczas uderzenia odczuwalna waga rakiety jest dość wysoka co pozytywnie wpływa na pewność i stabilność rakiety. Sztywna rama daje sporo dynamiki i w połączeniu z układem strun 18x16 dużą rotację zagrywanych piłek.

Sugerowana cena: 869,00 zł

Cena Novasport: 649,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
303
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
73
Układ Strun:
18x16
Profil ramy (mm):
23,5 / 25 / 24
Kolekcja:
Wilson Burn