Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect!

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect! - rakieta łączy w sobie charakterystyczną dla serii blade kontrolę z rewelacyjną rotacją. Nieco lżejsza od Blade 98, pozwala na szybszą reakcję, daje sporo dynamiki. Czucie piłki oraz precyzja uderzeń pozostają na znakomitym poziomie.


Rakiety Wilson Wilson Blade 98S to doskonały wybór dla graczy lubiących agresywną topspinową grę z końowej linii, takich którzy poszukują nieco lżejszej rakiety i dobrej kontroli.


Rakiety Wilson Blade dostarczane są z założonym naciągiem.Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.Braided Graphite + Basalt - ewolucja technologii BLX - kompozycja włókien grafitowych i bazaltowych, która poprawia elastyczność rakiety - wydłuża to kontakt naciagu z piłką - poprawia czucie i kotrole zagrańParallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia Amplifeel
 - nowa konstrukcja rączki z jednego elementu grafitowego z włóknami bazaltowymi, stanowiącego przedłużenie ramy. Skutkuje to podniesieniem mocy rakiety i nieporównywalnie lepszym czuciem piłki.  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect!

Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect!Rakieta tenisowa Wilson Blade 98S - Spin Effect! - rakieta łączy w sobie charakterystyczną dla serii blade kontrolę z rewelacyjną rotacją. Nieco lżejsza od Blade 98, pozwala na szybszą reakcję, daje sporo dynamiki. Czucie piłki oraz precyzja uderzeń pozostają na znakomitym poziomie.

Sugerowana cena: 879,00 zł

Cena Novasport: 659,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
294
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
63
Układ Strun:
18 x 16
Profil ramy (mm):
21
Kolekcja:
Wilson Blade