Rakieta tenisowa Wilson Blade 104

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Blade 104 - Rakieta Sereny i Venus Williams. Za sprawą nieco większej główki i obniżonej wagi rakieta oferuje świetną manewrowalność, ponadprzeciętną dynamikę gry i łatwość nadawania piłce rotacji. Powoduje to iż Blade 104 to bardzo uniwersalna rama, która świetnie sprawdza się zarówno przy siatce jak i na końcowej linii.  


Rakiety Wilson Blade 104 polecamy tenisistom na różnym poziomie zaawansowania, którzy od swojej rakiety oczekują dużej dynamiki, dobrego czucia, manewrowalności


Rakiety Wilson Blade 104 dostarczane są z naciągiem Wilson Sensation.Braided Graphite + Basalt - ewolucja technologii BLX - kompozycja włókien grafitowych i bazaltowych, która poprawia elastyczność rakiety - wydłuża to kontakt naciagu z piłką - poprawia czucie i kotrole zagrańParallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia Amplifeel
 - nowa konstrukcja rączki z jednego elementu grafitowego z włóknami bazaltowymi, stanowiącego przedłużenie ramy. Skutkuje to podniesieniem mocy rakiety i nieporównywalnie lepszym czuciem piłki.  


 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Blade 104

Rakieta tenisowa Wilson Blade 104

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Blade 104Rakieta tenisowa Wilson Blade 104 - Rakieta Sereny i Venus Williams. Za sprawą nieco większej główki i obniżonej wagi rakieta oferuje świetną manewrowalność, ponadprzeciętną dynamikę gry i łatwość nadawania piłce rotacji. Powoduje to iż Blade 104 to bardzo uniwersalna rama, która świetnie sprawdza się zarówno przy siatce jak i na końcowej linii.

Sugerowana cena: 769,00 zł

Cena Novasport: 579,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
104 / 670
Waga (g):
289
Długość (cale / mm):
27,5 / 700
Balans (mm):
325 / 4 pts. HL
Sztywność ramy (RA):
59
Układ Strun:
18 x 19
Profil ramy (mm):
22
Kolekcja:
Wilson Blade