Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team Wimbledon Ltd

Opis produktu

Do kazdej rakiety z serii Pure Strike naciąg Babolat RPM Blast wraz z naciągnięciem w prezencie!!!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team
- edycja limitowana Wimbledon - to świetne połączenie czucia, pewności i precyzji jak w zawodniczej ramie z łatwością manewrowania. Rakieta jest dynamiczna, pozwala na pewne uderzenia z dużą rotacją.

Nowa seria Pure Strike - to rakiety stworzone dla ofensywnych graczy, którzy nie boją się atakować, dla mocnych agresywnych i nieskrępowanych zawodników, którzy wiedzą czego chcą.

Przez ostatni rok Dominic Thiem i 300 innych graczy na całym  świecie otrzymało do ręki #ProjectOne7 - prototyp nowego Pure Strike'a. Razem z laboratorium badawczo-rozwojowym pracowali nad stworzeniem idealnej rakiety dla agresywnie grających, atakujących graczy. 

RÓŻNICA MIĘDZY PURE STRIKE 2014 - PURE STRIKE 2017
Aż 49 proc. graczy na co dzień grających starym Pure Strike, po testach zadeklarowało, że od razu po premierze zmieni rakietę na nowy model. Nowa rama uzyskała lepsze oceny w trzech kluczowych wskaźnikach: precyzji (+6,2 do Pure Strike 2014), sile (+6,7) i stabilności (+5,8). Aż 75 proc. zawodników nie grających Babolatem wybrało po testach nowego Pure Strike'a. W badaniu uczestniczyło 200 graczy z 15 krajów, w tym 6 z TOP200 ATP.

Rakiety Babolat Pure Strike Team polecamy graczom średnio-zaawansowanym oraz młodym, ambitnym tenisistom lubiącym agresywną grę i poszukującym nieco łatwiejszej w manewrowaniu ramy.

Rakiety Babolat Pure Strike
dostarczane są z pełnym pokrowcem.


 
Technologia FSI Power - zoptymalizowany układ strun z większymi odległościami pomiedzy strunami poziomymi. Większa siła i rotacja uderzeń.


Nowa konstrukcja ramy o zmiennej geometrii i grubości - rama jest szersza o 1,5mm na godzinach 3/9/12 główki rakiety oraz o 1mm w sercu - daje to większą stabilność i kontrolę uderzeń.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team Wimbledon Ltd

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team Wimbledon Ltd

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team Wimbledon LtdRakieta tenisowa Babolat Pure Strike Team - edycja limitowana Wimbledon - to świetne połączenie czucia, pewności i precyzji jak w zawodniczej ramie z łatwością manewrowania. Rakieta jest dynamiczna, pozwala na pewne uderzenia z dużą rotacją.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 679,00 zł

  • Kup 2 po 600,00 zł za każdy i zaoszczędź 12%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
70
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
21,3 / 23,3 / 21,3
Kolekcja:
Babolat Pure Strike