Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26 - juniorski model z rewolucyjnej serii Pure Strike. Rakieta łatwa w manewrowaniu, pewna - pozwala na dynamiczną i  agresywną grę. 

Rakiety Babolat Pure Strike Junior 26 przeznaczone są dla młodych tenisistów do około 14 lat i 160 cm wzrostu.

Rakiety Babolat Pure Strike Junior dostarczane z pokrowcem i naciągiem.

Nowa seria Pure Strike to rakiety stworzone dla ofensywnych graczy, którzy nie boją się atakować, dla mocnych agresywnych i nieskrępowanych zawodników, którzy wiedzą czego chcą.

Przez ostatni rok Dominic Thiem i 300 innych graczy na całym  świecie otrzymało do ręki #ProjectOne7 - prototyp nowego Pure Strike'a. Razem z laboratorium badawczo-rozwojowym pracowali nad stworzeniem idealnej rakiety dla agresywnie grających, atakujących graczy. 

RÓŻNICA MIĘDZY PURE STRIKE 2014 - PURE STRIKE 2017
Aż 49 proc. graczy na co dzień grających starym Pure Strike, po testach zadeklarowało, że od razu po premierze zmieni rakietę na nowy model. Nowa rama uzyskała lepsze oceny w trzech kluczowych wskaźnikach: precyzji (+6,2 do Pure Strike 2014), sile (+6,7) i stabilności (+5,8). Aż 75 proc. zawodników nie grających Babolatem wybrało po testach nowego Pure Strike'a. W badaniu uczestniczyło 200 graczy z 15 krajów, w tym 6 z TOP200 ATP.


 
Technologia FSI Power - zoptymalizowany układ strun z większymi odległościami pomiedzy strunami poziomymi. Większa siła i rotacja uderzeń.


Nowa konstrukcja ramy o zmiennej geometrii i grubości - rama jest szersza o 1,5mm na godzinach 3/9/12 główki rakiety oraz o 1mm w sercu - daje to większą stabilność i kontrolę uderzeń.

  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26

Rakieta tenisowa Babolat Pure Strike Junior 26 - juniorski model z rewolucyjnej serii Pure Strike. Rakieta łatwa w manewrowaniu, pewna - pozwala na dynamiczną i  agresywną grę. 

Sugerowana cena: 379,00 zł

Cena Novasport: 329,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
250
Długość (cale / mm):
26 / 660
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
21 / 23 / 21
Kolekcja:
Babolat Pure Strike