Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 + RPM Blast + VS Grip

Opis produktu

Do kazdej rakiety Pure Drive naciąg Babolat RPM Blast wraz z naciągnięciem oraz owijki Babolat VS Grip x3 w prezencie!!! 

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 -
Nowy Pure Drive, tym razem w eletryzujacym, niebieskim kolorze, akcentującym pewność i wiarę gracza we własne możliwości, to już ikona w świecie tenisa.
Model 2018 to połączenie ponad 20 lat tradycji i zupełnie nowych rozwiązań. Pure Drive to rakieta bardzo uniwersalna, wybacza błędy i niecentryczne trafienia, oferuje dużo pewności i pozwala na swobodną grę. Kolejną cechą wspomaganą przez system FSI Power jest duża dynamika i łatwość nadawania piłce rotacji. Z kolei zupełnie nowy system Coretex Pure Feel zapewnia doskonałe czucie piłki i optymalne tłumienie wibracji.

Pierwszymi zawodnikami, którzy wybrali nowego Babolata Pure Drive są Gabine Muguruza i Fabio Fognini.

Rakieta Babolat Pure Drive to doskonały wybór dla szerokiego grona tenisistów - od klubowych graczy średniego poziomu po zawodników grajacych dynamiczny, agresywny tenis.


 

Cortex Pure Feel - To precyzyjny filtr wibracji SMACWRAP® - specjalny, stosowany w przemyśle lotniczym materiał wbudowany w ramę rakiety pozwola na optymalne czucie piłki i zapewnia nieporównywany komfort przy bardzo mocnych uderzeniach. 

FSI Power Technology - Nowy układ strun i gromety w kształcie diamentu zapewniają większy sweet spot. Dzięki temu gracz jest w stanie wygenerować optymalną siłę uderzenia, nawet przy niecentrycznym trafieniu.

Elliptic Beam - Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy. 


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

 

Ostatnie recenzje

super!!
by mati on March 13, 2021
po przetestowaniu kilku modeli wybrałem Pure Drive i jestem super zadowolony - serwis, topspin rewelacja

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 + RPM Blast + VS Grip

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 + RPM Blast + VS Grip

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 + RPM Blast + VS Grip

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive 2018 - Nowy Pure Drive, tym razem w eletryzujacym, niebieskim kolorze, akcentującym pewność i wiarę gracza we własne możliwości, to już ikona w świecie tenisa. 
Model 2018 to połączenie ponad 20 lat tradycji i zupełnie nowych rozwiązań. Pure Drive to rakieta bardzo uniwersalna, wybacza błędy i niecentryczne trafienia, oferuje dużo pewności i pozwala na swobodną grę.

Sugerowana cena: 899,00 zł

Cena Novasport: 759,00 zł

  • Kup 2 po 630,00 zł za każdy i zaoszczędź 17%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23