Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+ 2015 - wersja przedłużona - 27,5 cala, 698mm - od wielu już lat Pure Drive to jedna z najchętniej wybieranych rakiet tenisowych - teraz hit w nowej wersji! Pure Drive 2015 - opracowany i zmodyfikowany na bazie testów, informacji i milionów piłek zagranych wyposażonymi w sensory rakietami Pure Drive Play. Nowa technologia FSI nie tylko przesuwa sweetspot ale zagęszczając przeplot naciągu w miejscu najczęstszego kontaktu z piłką poprawia czucie i pewność uderzenia. Rama pozwala na bardzo urozmaiconą grę zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce - ale oczywiście jej największe zalety zarezerwowane są dla graczy kochających topspinowy forehand - którzy z pewnością docenią kontrolowaną moc i doskonałą rotację uderzanych piłek. 

Doskonałe połączenie dynamiki, pewności i łatwości operowania powoduje że nowy Pure Drive to doskonały wybór zarówno dla średnio zaawansowanych graczy klubowych jak i dla profesjonalistów.  

Rakiety Babolat Pure Drive+ 2015 dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciągu.


Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive+ 2015 - wersja przedłużona - 27,5 cala, 698mm - od wielu już lat Pure Drive to jedna z najchętniej wybieranych rakiet tenisowych - teraz hit w nowej wersji! Pure Drive 2015 - opracowany i zmodyfikowany na bazie testów, informacji i milionów piłek zagranych wyposażonymi w sensory rakietami Pure Drive Play.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300.0000
Długość (cale / mm):
27,5 / 698
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
70
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23,5 / 26 / 23