Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team  - całkowicie nowy model w rodzinie Pure Drive - Obniżona do 285g waga pozwala na łatwiejsze manewrowanie. Rakieta pozostaje przy tym pewna i stabilna. Dynamika i rotacja uderzeń są na najwyższym poziomie. Rakieta jest tolerancyjna i komfortowa, pozwala na urozmaiconą grę.

Rakiety Babolat Pure Drive Team polecamy bardzo szerokiej grupie tenisistów - od graczy początkujących do zaawansowanych graczy klubowych poszukujących nieco lżejszej ramy. Model ten będzie też doskonałym wyborem dla dobrze grających Pań.  

Rakiety Babolat Pure Drive Team dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciagu.


Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Team  - całkowicie nowy model w rodzinie Pure Drive - Obniżona do 285g waga pozwala na łatwiejsze manewrowanie. Rakieta pozostaje przy tym pewna i stabilna. Dynamika i rotacja uderzeń są na najwyższym poziomie. Rakieta jest tolerancyjna i komfortowa, pozwala na urozmaiconą grę. 

Sugerowana cena: 739,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23,5 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Drive