Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite - Całkowicie nowy model w serii Pure Drive. Bardzo lekka i łatwa w operowaniu rama, zapewniająca doskonałe połączenie dynamiki i rotacji z pełną kontrolą uderzeń. System Active Cortex odpowiada za lepsze czucie piłki i komfort gry.

Rakieta Babolat Pure Drive Super Lite to doskonała rama dla młodych tenisistów przechodzących z rakiet juniorskich oraz Pań poszukujących lekkiej rakiety

Rakiety Babolat Pure Drive Super Lite dostarczane są z pełnym pokrowcem i założonym naciągiem.Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite - Całkowicie nowy model w serii Pure Drive. Bardzo lekka i łatwa w operowaniu rama, zapewniająca doskonałe połączenie dynamiki i rotacji z pełną kontrolą uderzeń. System Active Cortex odpowiada za lepsze czucie piłki i komfort gry.

Sugerowana cena: 650,00 zł

Cena Novasport: 449,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
260
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Kolekcja:
Babolat Pure Drive