Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite + prezenty!

Opis produktu

Do kazdej rakiety Pure Drive SuperLite tłumiki Babolat oraz owijki Babolat VS Grip x3 w prezencie!!!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite - Całkowicie nowy model w serii Pure Drive. Bardzo lekka i łatwa w operowaniu rama, zapewniająca doskonałe połączenie dynamiki i rotacji z pełną kontrolą uderzeń. System Active Cortex odpowiada za lepsze czucie piłki i komfort gry.

Rakieta Babolat Pure Drive Super Lite to doskonała rama dla młodych tenisistów przechodzących z rakiet juniorskich oraz Pań poszukujących lekkiej rakiety

Rakiety Babolat Pure Drive Super Lite dostarczane są z pełnym pokrowcem i założonym naciągiem.Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite + prezenty!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite + prezenty!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite + prezenty!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Super Lite - Całkowicie nowy model w serii Pure Drive. Bardzo lekka i łatwa w operowaniu rama, zapewniająca doskonałe połączenie dynamiki i rotacji z pełną kontrolą uderzeń. System Active Cortex odpowiada za lepsze czucie piłki i komfort gry.

Sugerowana cena: 650,00 zł

Cena Novasport: 569,00 zł

  • Kup 2 po 490,00 zł za każdy i zaoszczędź 14%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
260
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Kolekcja:
Babolat Pure Drive