Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2 - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!

Od wielu już lat Pure Drive to jedna z najchętniej wybieranych rakiet tenisowych - Nowa technologia FSI nie tylko przesuwa sweetspot ale zagęszczając przeplot naciągu w miejscu najczęstszego kontaktu z piłką poprawia czucie i pewność uderzenia. Rama pozwala na bardzo urozmaiconą grę zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce - ale oczywiście jej największe zalety zarezerwowane są dla graczy kochających topspinowy forehand - którzy z pewnością docenią kontrolowaną moc i doskonałą rotację uderzanych piłek. 


Doskonałe połączenie dynamiki, pewności i łatwości operowania powoduje że nowy Pure Drive to doskonały wybór zarówno dla średnio zaawansowanych graczy klubowych jak i dla profesjonalistów.  


Parametry rakiety Pure Drive Play są identyczne jak standardowego Pure Drive. Identyczny jest także materiał i wspierające technologie.
Różnice zaczynają się wewnątrz... Wbudowane w rączkę rakiety sensory dają graczom dostęp do wielu informacji, jak między innymi rodzaj, siła i rotacja uderzenia. Ideą firmy Babolat było takie zintegrowanie sensorów, aby w żaden sposób nie wpłynąć na grywalność i zachowanie się rakiety. Całe sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a komunikacja ze smartfonem, tabletem lub komputerem poprzez Bluetooth lub łacze USB
Więcej informacji o rakietach Babolat Play


Rakiety Babolat Pure Drive Play dostarczane są z naciągiem, pełnym pokrowcem i kablem USB w komplecie.

Wszyscy klienci zainteresowani rakietami Babolat Play zostaną dokładnie przeszkoleni z obsługi rakiety i aplikacji. Służymy wszelkimi informacjami i wsparciem przed i po zakupie rakiety.   

Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Play v2 - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!

1 399,00 zł
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300.0000
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23,5 / 26 / 23