Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite - rakieta Agnieszki Radwańskiej - lekka, łatwa w manewrowaniu rakieta oferuje dużą dynamikę i rotację uderzeń. Dzięki eliptycznej budowie ramy i systemowi Cortex daje sporo komfortu i przyjemnego czucia podczas odbicia piłki. Nowa technologia FSI poprawia kontrolę i pewność uderzeń.

Rakiety Babolat Pure Drive Lite polecamy graczom początkującym i na średnim poziomie poszukującym rakiety dynamicznej i łatwej w operowaniu. Pure Drive Lite to rakieta niezwykle popularna wśród Pań.

Rakiety Babolat Pure Drive Lite dostarczane są bez pokrowca i naciągu.


Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive Lite - nowa rakieta Agnieszki Radwańskiej - lekka, łatwa w manewrowaniu rakieta oferuje dużą dynamikę i rotację uderzeń. Dzięki eliptycznej budowie ramy i systemowi Cortex daje sporo komfortu i przyjemnego czucia podczas odbicia piłki. Nowa technologia FSI poprawia kontrolę i pewność uderzeń.

Sugerowana cena: 650,00 zł

Cena Novasport: 449,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
270
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 /23
Kolekcja:
Babolat Pure Drive