Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive   - od wielu już lat Pure Drive to jedna z najchętniej wybieranych rakiet tenisowych - teraz hit w nowej wersji! Pure Drive 2015 - opracowany i zmodyfikowany na bazie testów, informacji i milionów piłek zagranych wyposażonymi w sensory rakietami Pure Drive Play. Nowa technologia FSI nie tylko przesuwa sweetspot ale zagęszczając przeplot naciągu w miejscu najczęstszego kontaktu z piłką poprawia czucie i pewność uderzenia. Rama pozwala na bardzo urozmaiconą grę zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce - ale oczywiście jej największe zalety zarezerwowane są dla graczy kochających topspinowy forehand - którzy z pewnością docenią kontrolowaną moc i doskonałą rotację uderzanych piłek. 

Doskonałe połączenie dynamiki, pewności i łatwości operowania powoduje że nowy Pure Drive to doskonały wybór zarówno dla średnio zaawansowanych graczy klubowych jak i dla profesjonalistów.  

Rakiety Babolat Pure Drive dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciągu.


Testy przeprowadzone przez firmę Babolat z rakietą Pure Drive Play wykazały, że większość graczy uderza piłkę powyżej środka główki rakiety. Dlatego postanowiono zagęścić struny w tym właśnie miejscu co pozwala na większą kontrolę i precyzję zagrywanych piłek. Re-definiowany sweetspot rakiety w połączeniu z systemem Woofer (specjalna konstrukcja przelotek powodująca efektywniejszą pracę naciągu a więc dłuższy kontakt piłki z rakietą - co poprawia czucie piłki oraz daje większą kontrolę i rotację uderzeń) tworzą Frame-String Interaction Technology. Technologię, która istotnie poprawiając "współpracę" naciągu i ramy w istotny sposób wpływa na pewność, powtarzalność i efektywność Twoich uderzeń. 


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: ramy Pure Drive generują jeszcze więcej mocy.


System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia niepożądanych wibracji bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji bezpośrednio do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive

Rakieta tenisowa Babolat Pure Drive   - od wielu już lat Pure Drive to jedna z najchętniej wybieranych rakiet tenisowych - teraz hit w nowej wersji! Pure Drive 2015 - opracowany i zmodyfikowany na bazie testów, informacji i milionów piłek zagranych wyposażonymi w sensory rakietami Pure Drive Play.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300.0000
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23,5 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Drive