Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+ - Klasyczna, cienka rama o małej główce zapewnia doskonałe czucie piłki i precyzję zagrań. Rakieta jest pewna i stabilna a wyważenie "na rączkę" pozwala na bardzo szybką reakcję.   
Pure Control 95+ rakieta dostępna także w wersji przedłużonej - 27,5 cala 


Seria Pure Control to rozwiniecie i kontynuacja rakiet firmy Babolat o klasycznych ramach. Prostokątny przekrój zapewnia dobre czucie piłki a w połączeniu z nowym materiałem Flex Carbon doskonałą kontrolę i precyzję uderzeń.  


Rakiety Babolat Pure Control 95 polecamy graczom dobrym technicznie, zaawansowanym graczom, o pełnym szybkim zamachu.
Rakiety Babolat Pure Control dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciągu. Pierwsza technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się o 25%, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i czucie uderzeń.GT - Graphite Tungsten: Zmiana w konstrukcji rakiety przez połączenie włókien grafitu z innowacyjnym materiałem wysokiej technologii o nazwie Tungsten. Dzięki temu Pure Drive jest bardziej stabilny i daje zawodnikom więcej kontroli.Babolat użył w konstrukcji rakiety Pure Control nowego materiału - nazwanego Flex Carbon - mniejsza gęstość włókien karbonowych daje wyższą elastyczność ramy a co za tym idzie lepszą kontrolę uderzenia. Square Beam - Klasyczny przekrój pozwala na łatwiejsze odkształcenia ramy przez co kontakt rakiety i piłki jest dłuższy - wzrasta kontrola i precyzja uderzeń.  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control 95 / 95+ - Klasyczna, cienka rama o małej główce zapewnia doskonałe czucie piłki i precyzję zagrań. Rakieta jest pewna i stabilna a wyważenie "na rączkę" pozwala na bardzo szybką reakcję. 

Sugerowana cena: 649,00 zł

Cena Novasport: 459,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
95 / 613
Waga (g):
320
Długość (cale / mm):
27 / 685 lub 27,5 / 700
Balans (mm):
305
Sztywność ramy (RA):
69
Układ Strun:
16 x 20
Profil ramy (mm):
21
Kolekcja:
Babolat Pure Control