Rakieta tenisowa Babolat Pure Control

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control - najlżejsza rakieta w serii - następca Pure Storm - pozwala na szybkie i łatwe operowanie, jest stabilna, zapewnia dobrą rotację oraz optymalne połączenie kontroli i dynamiki.   
Seria Pure Control
to rozwiniecie i kontynuacja rakiet firmy Babolat o klasycznych ramach. Prostokątny przekrój zapewnia dobre czucie piłki a w połączeniu z nowym materiałem Flex Carbon doskonałą kontrolę i precyzję uderzeń.  

Rakiety Babolat Pure Control polecamy graczom średniozaawasowanym i zaawansowanym poszukującym ramy zapeniającej tradycyjne czucie i dobrą kontrolę piłki.
Rakiety Babolat Pure Control dostarczane są z pełnym pokrowcem, bez naciągu. 


Pierwsza technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się o 25%, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i czucie uderzeń.


GT - Graphite Tungsten: Zmiana w konstrukcji rakiety przez połączenie włókien grafitu z innowacyjnym materiałem wysokiej technologii o nazwie Tungsten. Dzięki temu Pure Drive jest bardziej stabilny i daje zawodnikom więcej kontroli.


Babolat użył w konstrukcji rakiety Pure Control nowego materiału - nazwanego Flex Carbon - mniejsza gęstość włókien karbonowych daje wyższą elastyczność ramy a co za tym idzie lepszą kontrolę uderzenia. 


Square Beam - Klasyczny przekrój pozwala na łatwiejsze odkształcenia ramy przez co kontakt rakiety i piłki jest dłuższy - wzrasta kontrola i precyzja uderzeń.  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control

Rakieta tenisowa Babolat Pure Control - najlżejsza rakieta w serii - następca Pure Storm - pozwala na szybkie i łatwe operowanie, jest stabilna, zapewnia dobrą rotację oraz optymalne połączenie kontroli i dynamiki. 

Sugerowana cena: 649,00 zł

Cena Novasport: 459,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
295
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
69
Układ Strun:
16 x 20
Profil ramy (mm):
21,5
Kolekcja:
Babolat Pure Control