Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero - wyprzedaż!

Opis produktuRakieta tenisowa Babolat Pure Aero - rakieta Rafaela Nadala!!!!

Pure Aero to następca kultowego modelu AeroPro Drive - jednej z najbardziej popularnych rakiet świata. Rama przeszła szereg modyfikacji - poprawiono aerodynamikę (Aromodular2), efektywność pracy naciągu (FSI Spin) - rakieta szybciej tnie powietrze, mocniej rotuje piłkę - ro prawdziwa SPIN MACHINE!

Pure Aero to nadal rakieta niezwykle stabilna o bardzo wysokiej dynamice i nieco łatwiejsza w manewrowaniu od poprzednika  

Rakiety Baboolat Pure Aero polecamy graczom zaawansowanym i na średnim poziomie, lubiącym agresywną, dynamiczną topspinową z głębi kortu.  

Przy projektowaniu nowych rakiet Pure Aero Babolat skoncentrował się na dwóch kluczowych elementach:
1. Zamach i przygotowanie uderzenia - im szybciej rakieta "przecina"powietrze - tym większą rotację i moc gracz może wygenerować.
2. Uderzenie piłki - kontakt piłki z rakietą -  za rotacje odpowiadają głównie struny pionowe - ich najbardziej efektywny ruch i czas kontaktu z piłką zwiększa nadaną piłce rotacje  

Rakieta dostępna także w wersji przedłużanej 27,5 cala (+ w opcajch wyboru rączki)
Rakiety Babolat Pure Aero dostarczane są z pokrowcem, bez naciągu.


Aeromodular 2 - połączone technologie Aeromodular2 odpowiadają za jak najlepszą aerodynamikę ramy
- nowy zoptymalizowany kształt, przy niezmiennej grubości ramy, 
- umieszczenie przelotek wewnątrz ramy 
- modyfikacja znanych systemów Cortex oraz Woofer i umieszczenie ich wewnątrz ramy - wszystko po to aby osiągnąć perfekcyjną aerodynamikę rakiety.  

 FSI Spin - Frame String Interaction - modyfikacja przelotek, ułożenia strun i sytemu Woofer aby uzyskać jak największą rotację
- przelotki o podłużnym kształcie na 6 i 12 godzinie główki rakiety pozwalające pionowym strunom na bardziej efekrywną pracę 
- szerzej rozłożone struny poziome w re-definiowanej strefie sweetspot (na podstawie badań z rakietami Babolat Play)
- sytem Inside Woofer   


Inside Woofer - technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i rotacje uderzeń.


System Tłumienia Drgań Inside Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Super!
by Rafa-fan on September 15, 2010
Mega rotacja i dynamika. Lepsza od poprzedniej tylko troche droga
Pure Aero 2015
Łatwa w grze
by pablo on August 15, 2031
Pierwsze testy rakiety i bardzo pozytywne zaskoczenie. Niby zawodnicza rakieta a jednak "średni" amator jak ja odczuwa dużą łatwość gry topspinowej. Czekam jeszcze na lżejszą wersję 285g.!
bardzo dobra rakieta
by jans on November 12, 2012
Po pierwszych godzinach gry rakieta wydaje sie być b. udana.
Polecam sklep. Bardzo symaptyczna i fachowa obsługa.

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero - wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero - rakieta Rafaela Nadala!!!!
Pure Aero to następca kultowego modelu AeroPro Drive - jednej z najbardziej popularnych rakiet świata. Rama przeszła szereg modyfikacji - poprawiono aerodynamikę (Aromodular2), efektywność pracy naciągu (FSI Spin) - rakieta szybciej tnie powietrze, mocniej rotuje piłkę - ro prawdziwa SPIN MACHINE!
Pure Aero to nadal rakieta niezwykle stabilna i pewna, o bardzo wysokiej dynamice - najlepiej sprawdza się na końowej linii pozwalając na bardzo mocne uderzenia z dużą rotacją.

Sugerowana cena: 899,00 zł

Cena Novasport: 619,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Aero