Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team - wyprzedaż!

Opis produktuRakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team to dynamika, szybkość i rotacja. Bardzo uniwersalna rakieta - dzięki nieco lżejszej ramie niż Pure Aero pozwala na łatwiejsze manewrowanie i szybszą reakcję. Poprawiona aerodynamika i efektywność pracy naciągu powodują że potencjał tej rakiety najlepiej sprawdza się przy agresywnej grze, mocnych, rotowanych serwisach i uderzeniach z głębi kortu. 

Rakiety Babolat Pure Aero Team polecamy graczom początkującym i średnio-zaawansowanym, lubiącym agresywną, dynamiczną topspinową z głębi kortu.  

Przy projektowaniu nowych rakiet Pure Aero Babolat skoncentrował się na dwóch kluczowych elementach:
1. Zamach i przygotowanie uderzenia - im szybciej rakieta "przecina"powietrze - tym większą rotację i moc gracz może wygenerować.
2. Uderzenie piłki - kontakt piłki z rakietą -  za rotacje odpowiadają głównie struny pionowe - ich najbardziej efektywny ruch i czas kontaktu z piłką zwiększa nadaną piłce rotacje  

Aeromodular 2 - połączone technologie Aeromodular2 odpowiadają za jak najlepszą aerodynamikę ramy
- nowy zoptymalizowany kształt, przy niezmiennej grubości ramy, 
- umieszczenie przelotek wewnątrz ramy 
- modyfikacja znanych systemów Cortex oraz Woofer i umieszczenie ich wewnątrz ramy - wszystko po to aby osiągnąć perfekcyjną aerodynamikę rakiety.  

 FSI Spin - Frame String Interaction - modyfikacja przelotek, ułożenia strun i sytemu Woofer aby uzyskać jak największą rotację
- przelotki o podłużnym kształcie na 6 i 12 godzinie główki rakiety pozwalające pionowym strunom na bardziej efekrywną pracę 
- szerzej rozłożone struny poziome w re-definiowanej strefie sweetspot (na podstawie badań z rakietami Babolat Play)
- sytem Inside Woofer   


Inside Woofer - technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i rotacje uderzeń.


System Tłumienia Drgań Inside Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.


GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team - wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team - wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team to dynamika, szybkość i rotacja. Bardzo uniwersalna rakieta - dzięki nieco lżejszej ramie niż Pure Aero pozwala na łatwiejsze manewrowanie i szybszą reakcję. Poprawiona aerodynamika i efektywność pracy naciągu powodują że potencjał tej rakiety najlepiej sprawdza się przy agresywnej grze, mocnych, rotowanych serwisach i uderzeniach z głębi kortu. 

Sugerowana cena: 899,00 zł

Cena Novasport: 619,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Aero