Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!
Nowa rakieta Rafaela Nadala!!!!

Pure Aero to następca kultowego modelu AeroPro Drive - jednej z najbardziej popularnych rakiet świata. Rama przeszła szereg modyfikacji - poprawiono aerodynamikę (Aromodular2), efektywność pracy naciągu (FSI Spin) - rakieta szybciej tnie powietrze, mocniej rotuje piłkę - ro prawdziwa SPIN MACHINE!


Pure Aero to nadal rakieta niezwykle stabilna o bardzo wysokiej dynamice i nieco łatwiejsza w manewrowaniu od poprzednika  

Rakiety Baboolat Pure Aero polecamy graczom zaawansowanym i na średnim poziomie, lubiącym agresywną, dynamiczną topspinową z głębi kortu.  

Przy projektowaniu nowych rakiet Pure Aero Babolat skoncentrował się na dwóch kluczowych elementach:
1. Zamach i przygotowanie uderzenia - im szybciej rakieta "przecina"powietrze - tym większą rotację i moc gracz może wygenerować.
2. Uderzenie piłki - kontakt piłki z rakietą -  za rotacje odpowiadają głównie struny pionowe - ich najbardziej efektywny ruch i czas kontaktu z piłką zwiększa nadaną piłce rotacje  


Parametry rakiety Pure Aero Play są identyczne jak standardowego Pure Aero. Identyczny jest także materiał i wspierające technologie.
Różnice zaczynają się wewnątrz... Wbudowane w rączkę rakiety sensory dają graczom dostęp do wielu informacji, jak między innymi rodzaj, siła i rotacja uderzenia. Ideą firmy Babolat było takie zintegrowanie sensorów, aby w żaden sposób nie wpłynąć na grywalność i zachowanie się rakiety. Całe sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a komunikacja ze smartfonem, tabletem lub komputerem poprzez Bluetooth lub łacze USB
Więcej informacji o rakietach Babolat Play


Rakiety Babolat Pure Aero Play dostarczane są z naciągiem, pełnym pokrowcem i kablem USB w komplecie.

Wszyscy klienci zainteresowani rakietami Babolat Play zostaną dokładnie przeszkoleni z obsługi rakiety i aplikacji. Służymy wszelkimi informacjami i wsparciem przed i po zakupie rakiety.   


  


Aeromodular 2 - połączone technologie Aeromodular2 odpowiadają za jak najlepszą aerodynamikę ramy
- nowy zoptymalizowany kształt, przy niezmiennej grubości ramy, 
- umieszczenie przelotek wewnątrz ramy 
- modyfikacja znanych systemów Cortex oraz Woofer i umieszczenie ich wewnątrz ramy - wszystko po to aby osiągnąć perfekcyjną aerodynamikę rakiety.  
 FSI Spin - Frame String Interaction - modyfikacja przelotek, ułożenia strun i sytemu Woofer aby uzyskać jak największą rotację
- przelotki o podłużnym kształcie na 6 i 12 godzinie główki rakiety pozwalające pionowym strunom na bardziej efekrywną pracę 
- szerzej rozłożone struny poziome w re-definiowanej strefie sweetspot (na podstawie badań z rakietami Babolat Play)
- sytem Inside Woofer   Inside Woofer - technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i rotacje uderzeń.System Tłumienia Drgań Inside Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.GT - Graphite Tungsten: Użyte w konstrukcji rakiety włókna wolframu podnoszą stabilność ramy. Więcej pewności i kontrolowanej siły.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Play - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!
Nowa rakieta Rafaela Nadala!!!!

1 399,00 zł
Dostępne wkrótce
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Aero