Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive - Najnowsza rewolucyjna rakieta, która pozwoli Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!

Rama to znakomity kompromis pomiędzy mocą i dynamiką a kontrolą uderzeń. Pure Drive to sztywna i stabilna rama o przekroju elipsy, za odpowiednie wytłumienie wibracji oraz jak najdokładniejsze czucie piłki odpowiada na nowo zaprojektowany system Active Cortex.

Parametry rakiety Babolat Play Pure Drive są identyczne jak standardowego Pure Drive. Identyczny jest także materiał i wspierające technologie (GT, Active Cortex, Woofer, Elliptic Geometry). 
Różnice zaczynają się wewnątrz... Wbudowane w rączkę rakiety sensory dają graczom dostęp do wielu informacji, jak między innymi rodzaj, siła i rotacja uderzenia. Ideą firmy Babolat było takie zintegrowanie sensorów, aby w żaden sposób nie wpłynąć na grywalność i zachowanie się rakiety. Całe sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a komunikacja ze smartfonem, tabletem lub komputerem poprzez Bluetooth lub łacze USB
Więcej informacji o Babolat Pure Drive Play

Rakiety Babolat Pure Drive dostarczane są z pełnym pokrowcem i kablem USB w komplecie.

Wszyscy klienci zainteresowani rakietą Play Pure Drive zostaną dokładnie przeszkoleni z obsługi rakiety i aplikacji. Służymy wszelkimi informacjami i wsparciem przed i po zakupie rakiety.   

VIDEO

Ostatnie recenzje

szał
by tenis pro on December 14, 2003
Po wstępnych problemach z synchronizacją uczących wielkiej pokory (czujesz że grasz świetnie, jesteś ciekawy swoich wyników w PLAY, a tu... coś się nie zsynchronizowało i sesja się nie wgrała...) stwierdzam że program jest jedyny w swoim rodzaju, motywuje i zmusza do pracy połączonej z zabawą. Aktualnie już w 100% umiem się posługiwać całym oprogramowaniem i robię progres. Najfajniejsza opcja to możliwość porównywania swoich wyników ze znajomymi i wyścig w prywatnym rankingu:)

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive

Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive

Rakieta tenisowa Babolat Play Pure Drive - Najnowsza rewolucyjna rakieta, która pozwoli Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!

Sugerowana cena: 1 399,00 zł

Cena Novasport: 849,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300.0000
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19