Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!


Babolat AeroPro Drive to kwintesencja mocy i rotacji. Sztywna i stabilna rama znakomicie nadaje się do agresywnej, topspinowej gry z głębi kortu.

Parametry rakiety AeroPro Drive Play są identyczne jak standardowego AeroPro Drive. Identyczny jest także materiał i wspierające technologie (GT, Active Cortex, Woofer, Aero Geometry). 
Różnice zaczynają się wewnątrz... Wbudowane w rączkę rakiety sensory dają graczom dostęp do wielu informacji, jak między innymi rodzaj, siła i rotacja uderzenia. Ideą firmy Babolat było takie zintegrowanie sensorów, aby w żaden sposób nie wpłynąć na grywalność i zachowanie się rakiety. Całe sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a komunikacja ze smartfonem, tabletem lub komputerem poprzez Bluetooth lub łacze USB
Więcej informacji o rakietach Babolat Play


Rakiety Babolat AeroPro Drive dostarczane są z naciągiem, pełnym pokrowcem i kablem USB w komplecie.

Wszyscy klienci zainteresowani rakietami Babolat Play zostaną dokładnie przeszkoleni z obsługi rakiety i aplikacji. Służymy wszelkimi informacjami i wsparciem przed i po zakupie rakiety.   

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play

Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play

Rakieta tenisowa Babolat AeroPro Drive Play - Babolat Play - Rewolucyjne rakiety, które pozwolą Ci na prawdę poznać i rozwinąć swój tenis!

Sugerowana cena: 1 399,00 zł

Cena Novasport: 999,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300.0000
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x19