Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero

Opis produktu

Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero - Kolekcja Core - zupełnie nowe wzory, jednolitych charakterystycznych dla firmy Babolat kolorach, tradycyjnie najwyższej jakości tkaniny i płaskie szwy zapewniające pełen komfort użytkowania.
Kolor: żółty aero  
Materiał: 100% poliester 

Materiał "Fiber Dry" -wykonany z mikrowłókien jest lekki, miękki w dotyku, "oddychający", doskonale odprowadzający pot, łatwy w praniu, szybkoschnący. Przeznaczony do intensywnego użytkowania zarówno przez zawodników turniejowych jak i amatorów.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero

Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero

Koszulka tenisowa Babolat Flag Core Tee Aero - Kolekcja Core - zupełnie nowe wzory, jednolitych charakterystycznych dla firmy Babolat kolorach, tradycyjnie najwyższej jakości tkaniny i płaskie szwy zapewniające pełen komfort użytkowania.


Sugerowana cena: 139,00 zł

Cena Novasport: 119,00 zł

More
Less