Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour - nowa edycja udanego i lubianego modelu Drive Z Tour o nieco podniesionej wadze, co pozytywnie wpływa na stabilność i pewność uderzenia - łatwa w manewrowaniu rama o przekroju elipsy zapewnia dużo dynamiki i łatwość w nadawaniu piłce rotacji. System Cortex poprawia czucie piłki i komfort. Rakieta jest tolerancyjna i daje dużo przyjemności z gry.  

Rakiety Babolat Drive Tour jest rakietą którą można rozpocząć naukę i grać do dobrego poziomu amatorskiego - daje dużo dynamiki i komfortu, jest często wybierana przez młodych zawodników.
Rakiety Babolat Drive dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem Babolat Excel.


Pierwsza technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się o 25%, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i czucie uderzeń.


Dzięki zupełnie nowej kostrukcji System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - czyli podnoszenia komfortu, bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.


Aby podnieść odporność ramy na zginanie i skręcanie Babolat zaprojektował ramę eliptyczną o 20% sztywniejszą od ram tradycyjnych - efekt: ramy serii Drive generują jeszcze więcej mocy.

Ostatnie recenzje

pełne zadowolenie
by piotr on January 16, 2012
Bardzo fajna rakieta dla dobrego amatora.
Miałem łokieć tenisisty, a ta rakieta ze względu na dobre tłumienie drgań oraz dobrą sztywność pozwala na wiele

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour

Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour

Rakieta tenisowa Babolat Drive Tour - nowa edycja udanego i lubianego modelu Drive Z Tour o nieco podniesionej wadze, co pozytywnie wpływa na stabilność i pewność uderzenia - łatwa w manewrowaniu rama o przekroju elipsy zapewnia dużo dynamiki i łatwość w nadawaniu piłce rotacji. System Cortex poprawia czucie piłki i komfort. Rakieta jest tolerancyjna i daje dużo przyjemności z gry.  

Sugerowana cena: 599,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
295
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
74
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
26 / 23 / 26