Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike - design nawiązujący do serii Pure Strike - polecamy ją graczom początkującym i średnio-zaawansowanym, którzy poszukują rakiety przystępnej i jednocześnie pozwalającej na podnoszenie umiejętności. Boost Strike jest ramą w 100% grafitową, oferującą dużą dynamikę i rotację uderzeń. Rakieta jest pewna, stabilna i komfortowa a dość duże pole odbicia podnosi tolerancję na niecentryczne trafienia.

Seria Babolat Boost to przepustka w świat poważnego tenisa - rakiety pozwalające na odpowiednią kontrolę piłki i wygrywanie pierwszych meczy.

Rakiety Babolat Boost dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta.System Woofer zapewnia dłuższy kontakt naciągu z piłką, co zwiększa pole odbicia, umożliwia lepszą kontrolę i rotację piłki.  


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: rakiety generują jeszcze więcej mocy.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike

Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike

Rakieta tenisowa Babolat Boost Strike - polecamy ją graczom początkującym i średnio-zaawansowanym, którzy poszukują rakiety przystępnej i jednocześnie pozwalającej na podnoszenie umiejętności. Boost Strike jest ramą w 100% grafitową, oferującą dużą dynamikę i rotację uderzeń. Rakieta jest pewna, stabilna i komfortowa a dość duże pole odbicia podnosi tolerancję na niecentryczne trafienia.

Sugerowana cena: 429,00 zł

Cena Novasport: 359,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
102 / 658
Waga (g):
280
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
66
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23-26-22