Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive Blue

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive - design nawiazujący do serii Pure Drive - polecamy graczom początkującym, którzy poszukują rakiety lekkiej, dynamicznej i tolerancyjnej, zapewniającej mocne i pewne uderzenia nawet przy krótszym zamachu. Boost Drive jest ramą w 100% grafitową, co w połączeniu z eliptyczną ramą oznacza doskonałe tłumienie drgań i duży komfort uderzeń. Powiększona główka zapewnia spore pole odbicia a więc tolerancję na niecentryczne trafienia.

Seria Babolat Boost to przepustka w świat poważnego tenisa - rakiety pozwalające na odpowiednią kontrolę piłki i wygrywanie pierwszych meczy.

Rakiety Boost dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem fabrycznie założonym przez producenta.
 System Woofer zapewnia dłuższy kontakt naciągu z piłką, co zwiększa pole odbicia, umożliwia lepszą kontrolę i rotację piłki.  


Kształt elipsy podnosi odporność ramy na zginanie i skręcanie efekt: rakiety generują jeszcze więcej mocy.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive Blue

Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive Blue

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive Blue

Rakieta tenisowa Babolat Boost Drive - design nawiazujący do serii Pure Drive - polecamy graczom początkującym, którzy poszukują rakiety lekkiej, dynamicznej i tolerancyjnej, zapewniającej mocne i pewne uderzenia nawet przy krótszym zamachu. Boost Drive jest ramą w 100% grafitową, co w połączeniu z eliptyczną ramą oznacza doskonałe tłumienie drgań i duży komfort uderzeń. Powiększona główka zapewnia spore pole odbicia a więc tolerancję na niecentryczne trafienia. 

Sugerowana cena: 399,00 zł

Cena Novasport: 339,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
105 / 677
Waga (g):
260
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
345
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23-26-22