AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

Opis produktu

AXIMATE - to autorski projekt, w którym każda figura oraz jej wymiary to efekt wielomiesięcznych badań i testów. Ten innowacyjny produkt do treningu funkcjonalnego łączy w sobie cechy kilku akcesoriów sportowych, wykorzystywanych przez zawodników na całym świecie. To właśnie prostota i funkcjonalność produktu czynią go wyjątkowym. 
Nazwa AXIMATE nawiązuje do charakteru produktu, jego geometrii oraz podkreśla ważną rolę – może zostać Twoim nierozłącznym kumplem w drodze do realizacji wszystkich sportowych celów.

AXIMATE to:

  • KOMFORT
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • STABILNOŚĆ

AXIMATE posiada niestandardowe wymiary. Szerokość 100cm umożliwia swobodne stawianie kroków w różnych kierunkach. Jednocześnie produkt zachowuje indywidualny charakter i nie zajmuje dużo miejsca.

Grubość 5mm to złoty środek pomiędzy stabilizacją podczas ćwiczeń dynamicznych, a komfortem podczas wykonywania stretchingu.

Waga powoduje, że produkt może pełnić swoją role i jednocześnie zachować wysoką jakość. AXIMATE jest trwały, bezpieczny i stabilny. W zestawie ściągacz, a w sklepie dostępna jest również dedykowana torba ułatwiająca transport.

Unikalna struktura AXIMATE zapewnia dłuższą żywotność produktu oraz nie odkształca się w trakcie długotrwałego użytkowania. Antypoślizgowa powłoka zapewnia stabilność podczas ćwiczeń na różnych typach nawierzchni. 

AXIMATE i TENIS

AXIMATE to nowy pomysł na organizacje zajęć, szczególnie dla grup dzieci i młodzieży. Trenuj bez zbędnego sprzętu i połącz dobrą zabawę z kształtowaniem najważniejszych cech motorycznych tenisisty.

Łatwy w transporcie AXIMATE, pomoże zadbać o specjalistyczną rozgrzewkę pomiędzy meczami a po grze umożliwi przeprowadzenie niezbędnego stretchingu.

W grupach początkujących AXIMATE doskonale sprawdza się w metodologii nauczania podstawowych uderzeń. Wskaż odpowiednie pola i kolory, a Twój uczeń już nigdy nie powinien mieć wątpliwości czy jego pozycja jest właściwa.

Ściągacz na produkt w zestawie
Wymiary : 170/100/0.5cm
Waga : 4000g
W komplecie torba do przenoszenia z logo AXIMATE

więcej informacji: www.aximate.pl

Ostatnie recenzje

Ekstra!
by Mateusz on September 17, 2020
Mega przydatna rzecz, w treningu i wymyślaniu ćwiczeń tylko wyobraźnia może cie ograniczyć! Polecam

Napisz własną recenzję

AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

AXIMATE - treningowa rewolucja! + torba

AXIMATE - to autorski projekt, w którym każda figura oraz jej wymiary to efekt wielomiesięcznych badań i testów. Ten innowacyjny produkt do treningu funkcjonalnego łączy w sobie cechy kilku akcesoriów sportowych, wykorzystywanych przez zawodników na całym świecie. To właśnie prostota i funkcjonalność produktu czynią go wyjątkowym.

269,00 zł
Dostępne wkrótce